Декада математики

З метою пробудження в учнів інтересу до вивчення математики, з 3 по 14 квітня була проведена декада математики.

Конкурси, вікторини, турніри, інтелектуальні змагання виховують в учнів бажання глибше пізнати цікавий світ математики, товариськість, толерантне ставлення до суперників, прагнення самовдосконалюватись та не зупинятись на досягнутому. Декада математики розпочалася виставкою "Учням про відомих математиків", матеріали якої щодня оновлювалися. Для учнів 5-6 класів було проведено «Веселі математичні старти», під час яких діти змагались у різноманітних конкурсах, розв’язували цікаві задачі. Перемогу здобули учні 6 класу. В рамках конкурсу творів "Життя без математики" учні 5 класу поділилися своїми міркуваннями щодо ролі та місця математики у повсякденному житті. З метою узагальнення вивченого матеріалу, для учнів 5 класу був проведений позакласний захід "В океані Десяткових дробів". Учні 7-8 класів помірялися своїми силами в конкурсі "Останній герой". Завершила математичну декаду розважально-математична гра "Хто зверху?". Учні 7-10 класів мали можливість спробувати себе у ролі героїв відомої телевізійної передачі. Команда дівчат змагалася проти команди хлопців. Хлопці виявилися спритнішими та здобули бажану перемогу. Фото тут.