Літній мовний табір 2018

На базі Великомотовилівського НВК з 4 по 15 червня працював літній мовний табір «Holidays camp». Щодня учнів чекало нове свято! Учні відсвяткували День святого Валентина, День Матері, День Подяки, Хелловін, Великдень, Новий рік, День Незалежності, а також відвідали пікнік та брали участь у квесті «Знайди приз». Вчителям у роботі допомагав волонтер із США SERGIO CIRINA. Учні щодня чули носія мови і порівнювали традиції святкування у різних країнах і влаштовували  яскраві фестивалі незабутніх вражень. Фото з події.

Випуск у дитсадку 2018

8 червня відбулося випускне свято старшої групи дитячого садка «Любисток».Всі глядачі були вражені талановитими дітьми, творчими вихователями, креативними та дружніми батьками. Фото з події.

Екскурсія в Межигір'я

Мальовничі місця Національного парку Межигір’я привабили учнів 6 та 8 класів, які побували на екскурсії 5 червня. На території чимало затишних куточків, де можна просто посидіти та помріяти. Діти побачили чудові водойми з фонтанами, де плавають золоті рибки та форель, відвідали імітацію руїн Парфенону, побували біля хонки, де проходили зйомки фільму «Слуга народу», з задоволенням розважалися на траві поля для гольфу. Враження неперевершені.Фото з події.

Про зарахування дітей до 1 класу

Великомотовилівський  НВК «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

НАКАЗ

05 червня  2018 року                                                                           31

Про зарахування дітей до першого класу

Свято Останнього дзвоника 2018

Закінчився навчальний рік і у нашій школі відбулося свято Останнього дзвоника. Це свято - завжди урочисте, радісне і хвилююче, особливо для випускників. Минуть роки, але ви пам’ятайте і цей дзвінок і рідну школу, і вчителів.  Фото з події.

Вітаємо лауреата конкурсу "Юні екскурсоводи"

Вітаємо призера ІІ (обласного) етапу конкурсу «Юні екскурсоводи», очний тур якого відбувся 15 травня 2018 року у приміщенні Обухівського районного краєзнавчого музею імені Ю.К. Домотенка, напрям «Мої земляки – гордість і слава України» Красновид Василину, ученицю 8 класу, яка розробила тематичну екскурсію «Історія малого села – частина великої історії України» та нарис-опис «Овсій Гончар – мотовилівський отаман». Висловлюємо подяку учителю географії Сердюк Ларисі Вікторівні за високий рівень підготовки лауреата обласного конкурсу. На завершення заходу для дітей та педагогів співробітниками Обухівського районного краєзнавчого музею проведено цікаву, пізнавальну та захопливу екскурсію. Фото з події.

В зоопарку "12 місяців"

Учні 4 класу побували на екскурсії в зоопарку "12 місяців". У куточку природи, вони поспілкувалися з екзотичними представниками фауни. Всім сподобалась поїздка. Фото з події.

.

Свято Букваря 2018

Третього травня в урочисто вбраному актовому залі відбулося свято Букваря. Учні 1 класу продемонстрували,  чого навчилися за рік. Були пісні, вірші,  цікаві вікторини. Фото з події

Декада природничих наук

З 16 по 27 квітня 2018 року в нашій школі цікаво і змістовно проходила декада природничих наук. За цей період було проведено конкурс знавців географії «Ерудит», конкурс-змагання «Упізнай мене», де учні упізнавали за контурами моря, острови, півострови та називали їх.

32 річниця Чорнобильської трагедії

26 квітня 2018 року учні Великомотовилівського НВК мали змогу переглянути фільм "Розщеплені на атоми", адже саме в цей день минає 32-га  річниця пам'яті Чорнобильської катастрофи. Трагедія, яка не оминула жодної української сім'ї і про яку і зараз не маємо права забути. У процесі перегляду фільму учням не вдавалося приховати сльози, які викликали історії, показані на екрані. Після перегляду учні обговорили ситуації, які їх неабияк вразили, а дехто розповів історії з життя своєї сім'ї, причиною появи яких став вибух на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року.

Екскурсія на виставку

Команда учнів нашого закладу під керівництвом вчителя історії Корольова А.О. побувала у м. Києві на виставці «Українське коло: до сторіччя визвольних змагань (1917–1921 рр.)» Це міжнародний виставковий проект, присвячений драматичному і доленосному періоду української історії, який призвів до створення модерної держави на українських етнічних теренах. Фото з події.

11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів.

Цей день визволення в’язнів фашистських концтаборів відзначається за ініціативою ООН. 11 квітня 1945 року в’язні Бухенвальду підняли інтернаціональне повстання проти гітлерівців і вийшли на волю.