День Європи

on .

5 травня 2022 року відбулося засідання дискусійного клубу «Роль Європи у вирішені проблеми російської агресії проти України», в якому взяли участь учні 10 класу. 

Учні відмітили роль країн Європейського Союзу та США, які надають фінансову та військову допомогу українському народові у війні з росією, висловили підтримку прагненню України до інтеграції в ЄС.

Російсько-Української війна триває вже понад сімдесят днів. Втрати ворога численні — понад 20 тисяч військових. Цьому ми, звичайно, завдячуємо ЗСУ та Європейським партнерам.
     У перші тижні війни багато українських дипломатів та політиків зверталися до Європи за допомогою, спираючись на Будапештський меморандум. Країни підписанти, серед яких і Росія, зобов'язалися поважати кордони та територіальну цілісність України, в обмін на знищення Україною третього ядерного арсеналу. Проте Європа, не то щоб відмовилася, вона не хотіла виступати у цю "Суперечку".
     Всі ми знаємо, що історія циклічна. 1 вересня 1939 року Гітлер почав війну проти Польщі. За договорами, країни Антанти, Франція і Англія, мали захистити Польщу і оголосили війну Німеччині. Однак, жодних бойових дій вони не вели на території країни-агресора. Це все закінчилося розгромом Франції та численними бомбардуваннями Англії.
 Сучасна Європа добре пам'ятає цей урок, але й далі "Пацифістичний Захід" не проводить жодних боїв. Звичайно, це наша війна, а вони активно постачають нам зброю і гуманітарну допомогу. Я вважаю, Європейський Союз робить все можливе, але у ньому немає єдності, тої самої єдності, якої не вистачило у Ліги Націй для попередження Другої Світової Війни. (Моє ставлення до допомоги ЄС у Російсько-Української війни)


 

До дня пам'яті та примирення

on .

8 і 9 травня Україна відзначатиме День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Традиційно учні нашої школи провели прибирання території біля пам'ятника полеглим воїнам.

Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України

on .

Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України заплановане проведення широкомасштабної інформаційної кампанії, спрямованої на попередження стигматизації та маргіналізації молоді з тимчасово окупованих територій та сприяння соціальній згуртованості. З цією метою розроблено відеоролик під назвою  «Абітурієнти з  тимчасово  окупованих територій. Вибір на користь України»  https://drive.google.com/drive/folders/1P3V2IksuHU1ddDUaLi4v1dRSiaJGKM61?usp=sharing

 

Памяті Небесної сотні

on .

20 лютого День Героїв Небесної Сотні - пам'ятний день, відзначається для вшанування подвигу учасників революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. В навчальному закладі з нагоди вшанування пам'яті загиблих під час масових акцій протесту в Україні у листопаді 2013 року - лютому 2014 року, було проведено інформаційно-просвітницькі та навчально-виховні заходи під загальним гаслом "Небесна сотня". Детальніше.

День Єднання

on .

16 лютого - День Єднання. Шкільна бібліотека підготувала виставку, де представленні книги з історії України, в яких йдеться про споконвічне прагнення українського народу до волі, свободи та незалежності, про тяжку та тривалу боротьбу за національне визволення, утвердження власної державності та єдності.                                                                                                                                  Слава Україні! Героям Слава!

                               

День безпечного Інтернету

on .

Педагогічні працівники нашого закладу освіти взяти участь у Всеукраїнському онлайн-флешмобі до Дня безпечного Інтернету, який проводився в рамках співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України. Під час заходу були презентовані можливості цифрових інструментів Google Workspace for Education, «Посібник із безпеки дітей в Інтернеті». Також учасники виконали вправи у віртуальних кімнатах, отримали рекомендації щодо обережності та відповідальності під час роботи в Інтернеті, дізналися як використати готові методичні рішення для формування навичок інформаційної безпеки, отримали підготовлений кейс для впровадження в освітній діяльності.

_12.jpg

 

Пам'ятка . ПОЛІОМІЄЛІТ

on .

                                     ПОЛІОМІЄЛІТ – СМЕРТЕЛЬНА ХВОРОБА!

       У 2015 році Україна пройшла шлях ліквідації спалаху поліомієліту, заходи тривали понад два роки. Тоді зареєстрували два випадки гострих в’ялих паралічів у дітей на Закарпатті. Спалах поліомієліту стався через дуже низький рівень імунізації в країні. Спалах у 2015 році на Закарпатті став першим випадком поліомієліту в Європі після 2010 року і перший в Україні після 2006 року.

Пам'яті героїв Крут

on .

28 січня 2022 року учнями 10 класу було проведено онлайн урок «Герої Крут – герої українського народу» для учнів  9 – 11 класів.  Урок присвяченій 104 річниці сумної та трагічної сторінки в історії України – бою під Крутами. Бою, що на довгі роки став одним із символів  незламної та саможертовної боротьби українського народу за свободу і незалежність.

 

Тиждень здоров'я

on .

В рамках Тижня пропаганди здорового життя «Простір без залежностей: захист фізичного і психічного здоров’я» з 17 по 24 січня 2022 року в бібліотеці пройшла презентація книжкової виставки «Небезпека шкідливих звичок». Відвідувачі жваво обговорювали, як вони розуміють це гасло. І як виявилось, у кожного читача існує своє розуміння певної теми. Учні мали можливість одночасно з отриманням інформації обговорювати її та висловлювати власну думку. Метою виставки було довести учням розуміння того, що стан їхнього здоров’я залежить від їхніх звичок, навичок та стилю життя.

До Дня Соборності 2022

on .

22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до Акту об'єднання цього дня Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. У нашій школі відбувся флешмоб, присвячений цій події.  Докладніше https://www.youtube.com/watch?v=1i5NS8tbAyE

Анкета "Шкідливі звички та моє здоров'я"

on .

У нашому закладі проходить Тиждень пропаганди здорового способу життя. Пропонуємо взяти участь у анонімному анкетуванні 
 Анкета " Шкідливі звички та моє здоров'я"
 

Привітання з Новим роком.

on .

Хай рік Новий дає надій,

Здоров’я, виповнення мрій,

Прибутків вам, автівку, дім

І море щастя в домі тім,

Тепла та ніжності в родині

Та миру в нашій Україні!

Голодомор

on .

Народ України пам’ятає сторінки свого життя, але з часом відійдуть у небуття свідки тих трагічних подій Великого Голодомору. А тому варто робити все, щоб їх нащадки, особливо молодь, знали про ті лихоліття, свято берегли їх у своїй пам’яті в ім’я того, щоб таке страшне минуле ніколи не повторилось.

День української писемності та мови

on .

Щороку, 9 листопада, в Україні відзначають свято - День української писемності та мови, мета якого згуртувати українців навколо рідного слова. Продовження у розділі новини бібліотеки.