День самоврядування.

У п"ятницю, 04 жовтня 2019 року учні 10-11 класів спробували себе у ролі вчителів з різних предметів. Можливо, хтось із них стане педагогом і повернеться до рідної школи. Фото тут

Свято Першого дзвоника 2019!

Сьогодні всі дороги ведуть до школи. Тому, що це свято не тільки дітей, а свято кожної родини. Хочеться, щоб навчання в нашій школі учням приносило радість, батькам - спокій, вчителям - творчість, усім — успіх.

100 тисяч відвідувань сайту.

Вітаємо всіх причетних до створення і наповнювання нашого шкільного сайту із маленьким ювілеєм - 100000 відвідувань. Творчих успіхів!

Реабілітація дітей з інвалідністю

До уваги батьків які мають дітей з інвалідністю інформація Фастівського районного інклюзивно-ресурсного центру.  Реабілітація дітей.

Інклюзивно-ресурсний центр Фастівської районної ради Київської області Янушевич Ольга Миколаївна
Контактні дані центру: 4-74-44

Мовний табір 2019р

На базі Великомотовилівського НВК з 27 травня по 07 червня працював літній мовний табір «Fancycamp». Учні щодня покращували свої знання з англійської мови, дізнавалися про звичаї та традиції англомовних країн.

Останній дзвоник 2019

Ще один навчальний рік пролетів. Відшуміло свято Ост аннього дзвоника. Наш колектив готовий до нових звершень.

Екскурсія 1 класу у зоопарк

13 травня 2019 року учні 1 класу їздили на екскурсію у зоопарк «ХІІ місяців».    Діти побачили різних тварин,  відпочили на ігровому майданчику, поласували солодкою ватою, зробили безліч фотографій. Всі отримали велике  задоволення від цікавої поїздки.

1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо

Україна та світ сьогодні відзначають День пам'яті та примирення на честь жертв Другої світової війни 1939-1945-х років. Біля пам'ятника полеглим воїнам у с. Велика Мотовилівка відбувся мітинг, на який зібралися учні школи, жителі села та представники влади. Хвилиною мовчання та квітами було вшановано пам'ять  загиблих у Другій світовій війні. Фото з події.

Мітинг 8 травня!

Мітинг, присвячений 74 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній  війні,  відбудеться  у День  пам'яті та примирення  8 травня 2019 року о 10 год 30 хв

Прощавай, Букварику

Урочисто й цікаво пройшло свято прощання з Букварем в учнів 1 класу. З нагоди радісного свята зібралися гості – вчителі, учні, батьки першокласників. Перед присутніми розгорнулося святкове дійство. Казкова атмосфера, жарти, веселі пісні, танці, загадки не залишили байдужими нікого. Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом із своєю першою вчителькою Валентиною Володимирівною.

Гарної Вам мандрівки стежинами знань, маленькі школярі!  Фото.

Про порядок завершення 2018-2019 н.р.

Великомотовилівський  НВК заклад «ЗСО І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

Наказ

«12» квітня 2019 р                                                                         № 26

Про порядок завершення 2018/2019 навчального року та проведення державної підсумкової атестації  учнів

Фестиваль «Проф FEST OK»

12 квітня 2019 року в ДНЗ «Київське обласне професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» відбувся молодіжний фестиваль «Проф FEST OK». Захід відвідали понад 130 випускників закладів загальної середньої освіти Київської області в тому числі учні 9 класу нашого навчального закладу. Разом із фахівцями, випускниками та здобувачами освіти училища учасники дізналися про особливості професій.