Майбутні захисники Вітчизни

Напередодні  свята Захисника Вітчизни в школі проходили спортивні змагання учнів різних класів. Для учнів 1 класу такі змагання відбулися вперше тому вражень було багато. Фото з події.

Профорієнтаційний захід

09 жовтня 2018 року Фастівським міськрайонним центром зайнятості організовано та проведено виїзну акцію для учнів Великомотовилівського НВК з метою сприяння розвитку вмінь та навичок, необхідних для забезпечення належного рівня формування професійних планів на майбутнє, ознайомлення учнів з послугами, що надаються державною службою  зайнятості, з переліком професій та їх актуальністю на ринку праці, виховання позитивного ставлення до робітничих професій.

День Вчителя

Результат пошуку зображень за запитом "з днем вчителя привітання"

Учителю! Вклоняємось доземно
Перед великим іменем твоїм.
Вже проростають ті маленькі зерна
Під поглядом, як серце, золотим.
Учителю! Ти - наче нездоланність,
Крізь все просієш іскру доброти,
Щоб засвітить у серденьку дитячім
Вогонь священний розуму й краси.
© http://pozdravlenye.com/ukrpozdr.php?cat=39

Екскурсія в "Залісся"

5 жовтня педагогічні працівники здійснили поїздку в Державну організацію "Резиденція"Залісся". Для них була проведена екскурсія по мисливському господарству, природничому музею. Фото з події.

Вітаємо з Днем дошкілля!

Шановні колеги! Вітаємо Вас з професійним святом! Нехай ніколи не згасає світло Вашої душі, тепло Вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен Ваш день повниться новою радістю та перемогою. Міцного Вам здоров’я, натхнення, любові, здійснення усіх мрій і бажань!

Перший день у дитсадку

3 вересня 2018 року дитячий садок "Любисток" вперше зустрічав дітей молодшої групи. До них в гості приходила білочка, яка познайомила малят з групою та погралася з ними в різні ігри. Фото з події.

Свято Першого дзвоника 2018 р

1 вересня у нашому навчальному закладі  відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню знань. Звучали  теплі привітання від  директора школи, батьків, випускників 11 класу.Також присутніх привітали співом Настя Дубчак та  учні 1 класу.Фото з події.

Шукаємо водія

Для роботи на шкільний автобус запрошується водій. Звертатися до директора НВК.

Про небезпеку на воді

У спекотні дні, що нині спостерігаються на території України, більшість людей рятуються від палючого сонця на берегах водойм. Також до активного відпочинку на природі спонукає велика кількість святкових вихідних днів.

Літній мовний табір 2018

На базі Великомотовилівського НВК з 4 по 15 червня працював літній мовний табір «Holidays camp». Щодня учнів чекало нове свято! Учні відсвяткували День святого Валентина, День Матері, День Подяки, Хелловін, Великдень, Новий рік, День Незалежності, а також відвідали пікнік та брали участь у квесті «Знайди приз». Вчителям у роботі допомагав волонтер із США SERGIO CIRINA. Учні щодня чули носія мови і порівнювали традиції святкування у різних країнах і влаштовували  яскраві фестивалі незабутніх вражень. Фото з події.

Випуск у дитсадку 2018

8 червня відбулося випускне свято старшої групи дитячого садка «Любисток».Всі глядачі були вражені талановитими дітьми, творчими вихователями, креативними та дружніми батьками. Фото з події.

Екскурсія в Межигір'я

Мальовничі місця Національного парку Межигір’я привабили учнів 6 та 8 класів, які побували на екскурсії 5 червня. На території чимало затишних куточків, де можна просто посидіти та помріяти. Діти побачили чудові водойми з фонтанами, де плавають золоті рибки та форель, відвідали імітацію руїн Парфенону, побували біля хонки, де проходили зйомки фільму «Слуга народу», з задоволенням розважалися на траві поля для гольфу. Враження неперевершені.Фото з події.

Про зарахування дітей до 1 класу

Великомотовилівський  НВК «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

НАКАЗ

05 червня  2018 року                                                                           31

Про зарахування дітей до першого класу

Свято Останнього дзвоника 2018

Закінчився навчальний рік і у нашій школі відбулося свято Останнього дзвоника. Це свято - завжди урочисте, радісне і хвилююче, особливо для випускників. Минуть роки, але ви пам’ятайте і цей дзвінок і рідну школу, і вчителів.  Фото з події.

Вітаємо лауреата конкурсу "Юні екскурсоводи"

Вітаємо призера ІІ (обласного) етапу конкурсу «Юні екскурсоводи», очний тур якого відбувся 15 травня 2018 року у приміщенні Обухівського районного краєзнавчого музею імені Ю.К. Домотенка, напрям «Мої земляки – гордість і слава України» Красновид Василину, ученицю 8 класу, яка розробила тематичну екскурсію «Історія малого села – частина великої історії України» та нарис-опис «Овсій Гончар – мотовилівський отаман». Висловлюємо подяку учителю географії Сердюк Ларисі Вікторівні за високий рівень підготовки лауреата обласного конкурсу. На завершення заходу для дітей та педагогів співробітниками Обухівського районного краєзнавчого музею проведено цікаву, пізнавальну та захопливу екскурсію. Фото з події.