До Дня миру

on .

З нагоди святкування Дня миру в 5 класі пройшла квест-гра "За мир в усьому світі". Учні, об'єднавшись у групи, отримали завдання та завзято "крокували" картою квесту. Діти складали асоціативні кущі, слова,розгадували ребуси, обчислювали незвичайні вирази,збирали прислів'я.У 1 класі пройшов урок на тему :"Ми за мир",діти познайомилися з виникненням свята та створювали голубів миру.

    Сьогоднішні заходи посприяли ознайомленню учнів з ідеєю Дня миру,показу важливості та необхідністі збереження миру в усьому світі,вихованню почуття патріотизму, дружелюбності, ціннісного ставлення до всіх держав, особистої відповідальності за мир у всьому світі
.

Перший дзвоник кличе до школи

on .

_viber_2022-09-01_17-20-09-741.jpg

1 вересня – особливий день у житті кожного школяра. День, з якого починається дорога в майбутнє для кожної людини. Свято першого дзвоника об’єднає педагогів, батьків, учнів  у дружню шкільну родину. День знань – справжнє  свято мудрості, доброти і людяності. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової осяйної дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Дистанційне навчання

on .

Шановні батьки!

       Адміністрація Великомотовилівського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів-дитячий садок» повідомляє Вас про організацію дистанційного навчання для учнів 2-11 класів з 01.09.2021 року. Сподіваємося, ви розумієте, що якість знань залежить від того, настільки систематично дитина працює як офлайн, так і онлайн.   Згідно з українським законодавством, батьки відповідають за освіту дітей і повинні докладати зусиль, аби дитина отримала доступ до освіти. Загалом в  Україні затверджений Порядок ведення обліку дітей шкільного віку та учнів. Він визначає, що у разі відсутності учнів, які не досягли повноліття, на навчальних заняттях  протягом 10 робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин, навчальний заклад невідкладно надає відповідному територіальному органу Національної поліції та службі у справах дітей дані таких учнів для провадження діяльності відповідно до законодавства, пов’язаної із захистом їх прав на здобуття загальної середньої освіти.

   Отже, якщо заняття проводиться дистанційно, присутність дитини на уроках є обов’язковою, контроль за цим покладається на батьків дитини, адже, відповідно до статті 55 Закону України «Про освіту», батьки зобов’язані сприяти виконанню дитиною освітньої програми та досягненню дитиною передбачених нею результатів навчання.

       Виходячи із вищевикладеного, адміністрація НВК просить батьків, або осіб, що їх замінюють, відповідально ставитись до належного виконання ними батьківських обов’язків та контролювати присутність дітей на онлайн-зайняттях, аби в подальшому уникнути будь-яких непорозумінь.

З Днем Незалежності України!

on .

Бажаємо ПЕРЕМОГИ та МИРУ, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у всіх справах заради процвітання незалежної України та її народу! Дякуємо від усього серця нашим захисникам – воїнам за мужність, стійкість, героїчні зусилля у досягненні перемоги над ворогом та відстоюванні суверенітету нашої держави на фронті. Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

 

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

 

Психологічна допомога дітям

on .

Добрий день!
Звертаємось до вас із проханням допомогти поширити інформацію для українських діток – відео ролики, покликані допомогти тимчасово переміщеним дітям адаптуватися до нової обстановки та оточення.
 
Триває четвертий місяць жахливої війни в Україні. Через це наші українські діточки опинилися у незнайомих місцях. Вони розгублені, їм страшно, адже вони далеко від рідного дому, своїх друзів та улюблених іграшок.
Саме для них ми, українсько-ізраїльська IT компанія Filancy,  створили вже другий навчальний відеоролик. Вірний помічник Наплічник навчить дітей, як подолати страх перед новим оточенням; що робити, якщо сумуєш за домівкою; і як швидко адаптуватися до реалій їхнього нового життя.
Автором тексту анімації виступила Інна Большакова - дитячий психолог, автор підручників та навчальних програм для дітей та дорослих, методиста Новопечерської школи, експерта з освіти та виховання в громадській спілці "Освіторія".
 
Посилання на YouTube
Посилання на Facebook
 
Також ви можете ознайомитись із першим мультфільмом з нашої серії.
У проекті взагалі відсутній якийсь фінансовий підтекст і призначений лише для того, щоб допомогти дітям.

Наказ про зарахування до першого класу у 2022-2023н.р

on .

Великомотовилівський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ступенів-дитячий садок"

НАКАЗ

  «01» червня 2022  року                                                                                          № 15-од

Про зарахування дітей до 1 класу

На виконанні статті 53 Конституції України, статей 12, 13 Закону України «Про освіту», статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 р. № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, з метою впровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» та на підставі заяв батьків та наявних документів (медичної картки дитини, копії свідоцтва про народження)». НАКАЗУЮ:  

 Зарахувати до першого класу у 2022-2023 н.р. таких дітей:

 1. Голосна Ангеліна 
 2. Голосна Софія
 3. Деркач Андрій 
 4. Журавель Святослав 
 5. Загребельний Максим 
 6. Малюк Євген 
 7. Ночвіна Анастасія 
 8. Скворцова Єва 
 9. Тарасюк Назар 
 10. Третяк Олексій
 11. Устименко Нікіта 
 12. Вітер Анастасія 

Директор             Сергій Войналович 

День Європи

on .

5 травня 2022 року відбулося засідання дискусійного клубу «Роль Європи у вирішені проблеми російської агресії проти України», в якому взяли участь учні 10 класу. 

Учні відмітили роль країн Європейського Союзу та США, які надають фінансову та військову допомогу українському народові у війні з росією, висловили підтримку прагненню України до інтеграції в ЄС.

Російсько-Української війна триває вже понад сімдесят днів. Втрати ворога численні — понад 20 тисяч військових. Цьому ми, звичайно, завдячуємо ЗСУ та Європейським партнерам.
     У перші тижні війни багато українських дипломатів та політиків зверталися до Європи за допомогою, спираючись на Будапештський меморандум. Країни підписанти, серед яких і Росія, зобов'язалися поважати кордони та територіальну цілісність України, в обмін на знищення Україною третього ядерного арсеналу. Проте Європа, не то щоб відмовилася, вона не хотіла виступати у цю "Суперечку".
     Всі ми знаємо, що історія циклічна. 1 вересня 1939 року Гітлер почав війну проти Польщі. За договорами, країни Антанти, Франція і Англія, мали захистити Польщу і оголосили війну Німеччині. Однак, жодних бойових дій вони не вели на території країни-агресора. Це все закінчилося розгромом Франції та численними бомбардуваннями Англії.
 Сучасна Європа добре пам'ятає цей урок, але й далі "Пацифістичний Захід" не проводить жодних боїв. Звичайно, це наша війна, а вони активно постачають нам зброю і гуманітарну допомогу. Я вважаю, Європейський Союз робить все можливе, але у ньому немає єдності, тої самої єдності, якої не вистачило у Ліги Націй для попередження Другої Світової Війни. (Моє ставлення до допомоги ЄС у Російсько-Української війни)


 

До дня пам'яті та примирення

on .

8 і 9 травня Україна відзначатиме День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Традиційно учні нашої школи провели прибирання території біля пам'ятника полеглим воїнам.

Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України

on .

Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України заплановане проведення широкомасштабної інформаційної кампанії, спрямованої на попередження стигматизації та маргіналізації молоді з тимчасово окупованих територій та сприяння соціальній згуртованості. З цією метою розроблено відеоролик під назвою  «Абітурієнти з  тимчасово  окупованих територій. Вибір на користь України»  https://drive.google.com/drive/folders/1P3V2IksuHU1ddDUaLi4v1dRSiaJGKM61?usp=sharing

 

Памяті Небесної сотні

on .

20 лютого День Героїв Небесної Сотні - пам'ятний день, відзначається для вшанування подвигу учасників революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. В навчальному закладі з нагоди вшанування пам'яті загиблих під час масових акцій протесту в Україні у листопаді 2013 року - лютому 2014 року, було проведено інформаційно-просвітницькі та навчально-виховні заходи під загальним гаслом "Небесна сотня". Детальніше.

День Єднання

on .

16 лютого - День Єднання. Шкільна бібліотека підготувала виставку, де представленні книги з історії України, в яких йдеться про споконвічне прагнення українського народу до волі, свободи та незалежності, про тяжку та тривалу боротьбу за національне визволення, утвердження власної державності та єдності.                                                                                                                                  Слава Україні! Героям Слава!

                               

День безпечного Інтернету

on .

Педагогічні працівники нашого закладу освіти взяти участь у Всеукраїнському онлайн-флешмобі до Дня безпечного Інтернету, який проводився в рамках співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України. Під час заходу були презентовані можливості цифрових інструментів Google Workspace for Education, «Посібник із безпеки дітей в Інтернеті». Також учасники виконали вправи у віртуальних кімнатах, отримали рекомендації щодо обережності та відповідальності під час роботи в Інтернеті, дізналися як використати готові методичні рішення для формування навичок інформаційної безпеки, отримали підготовлений кейс для впровадження в освітній діяльності.

_12.jpg