21 лютого-Міжнародний день рідної мови

on .

Світова спільнота 21 лютого відзначає Міжнародний день рідної мови. За даними ЮНЕСКО, у світі існує близько 6000 мов, 43% з них знаходяться під загрозою зникнення. На думку фахівців, це трапляється в тому випадку, коли її перестають, з тої чи іншої причини, вживати та вивчати понад 30% носіїв мови. Лише в Європі небезпека загрожує 30 мовам, а 13 із них перебувають на межі зникнення.
Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. Мова – найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління. В Україні рідній мові присвячене свято День української писемності та мови, яке щороку відзначається 9 листопада, в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.
До відзначення Міжнародного дня рідної мови також долучилися учні Великомотовилівського НВК. 

Герої не вмирають

on .

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні. Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України. З нагоди цієї дати учні 7 класу Великомотовилівського НВК підготували усний журнал "Герої не вмирають".

Читання - ось найкраще навчання!!!

on .

  
Двадцять перший тиждень у Новій українській школі присвячений ознайомленню першокласників із книгами.

Сьогодні у бібліотеку ми завітали, Читачами справжніми стали. Читати будем залюбки, З книгою подружимося назавжди. Читання - ось найкраще навчання!!!

Ланцюг Соборності

on .

Ми також доєдналися до Ланцюга Соборності! Київ та Сімферополь разом! Поєднані віртуальним Ланцюгом Соборності та прагненням українців бути поруч в єдиній та неподільній Україні 

.         

Приємна новина – нові книги у бібліотеці!

on .

                                    Шановні читачі!

        

               Надійшли нові посібники. До вашої уваги

                               виставка -афіша «Книжкові новинки»

 1. Математика навколо нас. 5-9 класи. В посібнику запропоновані логічні задачі, математичні ігри й фокуси, цікаві факти з історії математики.
 2. Тварини лікують. 7 класи. Що корисного для медицини можуть запропонувати плоскі хробаки, павуки чи жаби? Відповіді на ці та подібні запитання містяться в посібнику.
 3. ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ КОРОЛЬ. 7клас. Посібник містить додатковий матеріал до уроків історії.
 4. Основи споживчих знань. 7клас.
 5.   

До Дня Гідності і Свободи

on .

Учні нашої школи приймали участь у Всесвітньому Дні Гідності та Свободи, що проводиться в Україні вже вшосте.
        
 
 

Початок дистанційного навчання

on .

У понеділок 11 січня 2021 року розпочинається дистанційне навчання, яке буде тривати до 24 січня. Уроки розпочинаються о 9 год. згідно розкладу на ІІ семестр 2020-2021 н.р. 

Подяка за подарунки

on .

Адміністрація та батьки Великомотовилівського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів-дитячий садок» висловлюють щиру подяку керівникам підприємств „Конкорд-Агро”   Гайсинському Е.Й. та ТОВ «Свитанок» Даниленку В.М. за надані подарунки дітям до Нового Року.

 

 

День пам"яті жертв Голодомору

on .

День пам'яті жертв голодоморів припадає на 28 листопада. Традиційно після загальнонаціональної хвилини мовчання о 16.00 год. по всій Україні пройде громадська Всеукраїнська акція «Запали свічку пам'яті».Учні 6 класу приєднались до акції та створили відео    https://youtu.be/PtE0MPX-kuU

Ювілейний XX Всеукраїнський радіодиктант

on .

  Кожного року 9 листопада відзначається День української писемності та мови.Свято запроваджене президентським указом від 1997 року на честь Нестора Літописця.З нагоди свята тисячі прихильників української мови щороку беруть участь у флешмобі й у всьому світі долучаються до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Сьогодні до написання ювілейного  20-го радіодиктанту долучилися і учні нашої школи. 


З Днем вчителя 2020!

on .

Вчитель! Скільки сили треба,

Щоб навчити нас усіх,

І терпіння, і бажання,

І надій, і сподівання.

Вчитель наш — найкращий у світі,

Допоможе в хвилину важку,

І нехай тільки посмішки й квіти,

Він знайде на своєму шляху.

 

Подяка за допомогу

on .

Адміністрація школи та батьки висловлюють подяку команді партії  "За майбутнє" на чолі із заступником районної ради Куценком В.В. та особисто Віктору Мялику  і  ГО "Козацький лицарський клуб" за надану  спонсорську допомогу для 5 класу (закупили лінолеум для підлоги).

1 Вересня. Інформація для батьків.

on .

Інструкція щодо навчання з 1 вересня

 • Діти 1 вересня  йдуть до школи. Перший урок розпочнеться  о 8.30.  Загальношкільного заходу не буде.По класам відбудеться зустріч вчителя й учнів. 11-ті та 1-ші класи святкуватимуть День Знань на дистанції від інших класів з дотриманням карантинних вимог.
 • Діти заходять до приміщення через окремі входи, попередньо обробивши руки антисептиком.
 • Усіх учнів класні керівники зустрічатимуть на вході до школи.
 • Батькам, бабусям та дідусям  доступ до школи заборонено.
 • Просимо забезпечити прихід дітей до школи в масках. Вхід до школи без маски заборонений. Дитина із собою повинна мати невелику ємність з антисептиком, дві запасні маски, вологі серветки.
 • Під час перерв учні повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичні пакети (zip-пакет або папка на кнопці) — один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик.
 • Вчителям та персоналу школи щоранку будуть проводити температурний скринінг.
 • Батьки перед виходом із дому проводять термометрію у дитини, оцінюють стан її здоров'я та стан здоров'я самого себе. Ні в якому разі не відпускають дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежиттю чи кашлем. Тобто, будь-які ознаки ОРВІ — дитина залишається вдома. ОБОВЯЗКОВО до 8:30 телефоном повідомити про це класного керівника.
 • Щоденно, перед початком занять, класні керівники та вчителі будуть проводити опитування учасників освітнього процесу щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби. У разі виявлення ознак захворювання здобувачів освіти тимчасово ізолюватимемо в спеціально відведене приміщення закладу, інформуватимемо батьків чи інших законних представників та прийматимемо узгоджене рішення щодо направлення хворого до закладу охорони здоров'я.
 • Якщо дитина після хвороби приступає до навчання, батьки обов'язково мають надати медичну довідку про те, що дитина здорова.
 • За кожним класом закріплено кабінет. Протягом робочого дня учні перебуватимуть лише в ньому. Переходити учні будуть лише до спортзали та кабінету інформатики. Рух учнів по школі буде обмежено. Учителі приходитимуть на урок до учнів у клас.
 • Спосіб комунікації батьки спільно із класним керівником обирають самостійно.

Для отримання оперативної інформації в кожному класі створено групу батьків у Вайбер, а також функціонує сайт школи.

 • Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому кожна дитина має обов'язково пляшечку води. Школа забезпечить в кінці дня очищення та дезінфекцію твердих поверхонь, а також провітрювання протягом дня на кожній перерві не менше 10 хвилин.
 • Для того, щоб організувати харчування, є свої правила та графік.
 • Учням, які підвозяться до закладу освіти, вхід до салону автотранспорту тільки при наявності засобів індивідуального захисту (респіратора або захисної маски).

           

            Шановні батьки! Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.

                                                                                                             Адміністрація НВК