До дня пам’яті жертв Голодомору

У Великомотовилівському НВК 28 листопада 2018 року було проведено вечір-реквієм до Дня пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій. Фото.

До річниці революції Гідності

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості,  розвитку бажання стати гідними громадянами України у нашому закладі  проведено цикл заходів присвячених річниці  революції Гідності. Фото.

10 тиждень НУШ. Театр

Закінчився 10 тиждень модельної програми нової української школи. Тема тижня "Театр". Першокласники спробували себе у ролі акторів.Фото тут.

Благодійна акція

У відповідь на звернення  командира полку ПСПОП «Київ» В. В. Сатаренко щодо сприяння у придбанні медикаментів бійцям, що знаходяться в зоні проведення бойових дій у Великомотовилівському НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст. дитячий садок» було зібрано кошти у сумі 1460 грн. і закуплено медикаменти бійцям, що знаходяться в зоні проведення бойових дій. .

Хліб-усьому голова

З метою виховання економного і бережного ставлення до хліба, пропаганди хліборобської та хлібопекарської професій учні 2 та 4 класу відвідали хлібокомбінат «Кулиничі».

Свято Осені у дитсадку 2018

У дитячому садку "Любисток" відбулося традиційне свято Осені. Зусиллями вихователів, батьків для дітей була створена чарівна атмосфера свята, де вихованці співали пісень та  розказували  вірші про цю чудову пору року. Фото з події.

Перша екскурсія "першачків"

Учні 1 класу побували на захоплюючій екскурсії по хлібозаводу, де побачили весь процес виробництва хлібобулочних виробів від замішування тіста до упаковки. Під час екскурсії відвідали казкову кімнату, де їм показали цікавий фільм про історію хлібопечення. Діти побували в ролі маленьких пекарів і взяли участь в майстер-класі з виготовлення рогаликів. Після чого на них чекало приємне чаювання з виробами власного приготування. Ну, а наостанок, кожен отримав смачний подарунок.Фото з події.

Майбутні захисники Вітчизни

Напередодні  свята Захисника Вітчизни в школі проходили спортивні змагання учнів різних класів. Для учнів 1 класу такі змагання відбулися вперше, тому вражень було багато. Фото з події.

Профорієнтаційний захід

09 жовтня 2018 року Фастівським міськрайонним центром зайнятості організовано та проведено виїзну акцію для учнів Великомотовилівського НВК з метою сприяння розвитку вмінь та навичок, необхідних для забезпечення належного рівня формування професійних планів на майбутнє, ознайомлення учнів з послугами, що надаються державною службою  зайнятості, з переліком професій та їх актуальністю на ринку праці, виховання позитивного ставлення до робітничих професій.

День Вчителя

Результат пошуку зображень за запитом "з днем вчителя привітання"

Учителю! Вклоняємось доземно
Перед великим іменем твоїм.
Вже проростають ті маленькі зерна
Під поглядом, як серце, золотим.
Учителю! Ти - наче нездоланність,
Крізь все просієш іскру доброти,
Щоб засвітить у серденьку дитячім
Вогонь священний розуму й краси.