100 тисяч відвідувань сайту.

Вітаємо всіх причетних до створення і наповнювання нашого шкільного сайту із маленьким ювілеєм - 100000 відвідувань. Творчих успіхів!

Реабілітація дітей з інвалідністю

До уваги батьків які мають дітей з інвалідністю інформація Фастівського районного інклюзивно-ресурсного центру.  Реабілітація дітей.

Інклюзивно-ресурсний центр Фастівської районної ради Київської області Янушевич Ольга Миколаївна
Контактні дані центру: 4-74-44

Мовний табір 2019р

На базі Великомотовилівського НВК з 27 травня по 07 червня працював літній мовний табір «Fancycamp». Учні щодня покращували свої знання з англійської мови, дізнавалися про звичаї та традиції англомовних країн.

Останній дзвоник 2019

Ще один навчальний рік пролетів. Відшуміло свято Ост аннього дзвоника. Наш колектив готовий до нових звершень.

Екскурсія 1 класу у зоопарк

13 травня 2019 року учні 1 класу їздили на екскурсію у зоопарк «ХІІ місяців».    Діти побачили різних тварин,  відпочили на ігровому майданчику, поласували солодкою ватою, зробили безліч фотографій. Всі отримали велике  задоволення від цікавої поїздки.

1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо

Україна та світ сьогодні відзначають День пам'яті та примирення на честь жертв Другої світової війни 1939-1945-х років. Біля пам'ятника полеглим воїнам у с. Велика Мотовилівка відбувся мітинг, на який зібралися учні школи, жителі села та представники влади. Хвилиною мовчання та квітами було вшановано пам'ять  загиблих у Другій світовій війні. Фото з події.

Мітинг 8 травня!

Мітинг, присвячений 74 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній  війні,  відбудеться  у День  пам'яті та примирення  8 травня 2019 року о 10 год 30 хв

Прощавай, Букварику

Урочисто й цікаво пройшло свято прощання з Букварем в учнів 1 класу. З нагоди радісного свята зібралися гості – вчителі, учні, батьки першокласників. Перед присутніми розгорнулося святкове дійство. Казкова атмосфера, жарти, веселі пісні, танці, загадки не залишили байдужими нікого. Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом із своєю першою вчителькою Валентиною Володимирівною.

Гарної Вам мандрівки стежинами знань, маленькі школярі!  Фото.

Про порядок завершення 2018-2019 н.р.

Великомотовилівський  НВК заклад «ЗСО І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

Наказ

«12» квітня 2019 р                                                                         № 26

Про порядок завершення 2018/2019 навчального року та проведення державної підсумкової атестації  учнів

Фестиваль «Проф FEST OK»

12 квітня 2019 року в ДНЗ «Київське обласне професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» відбувся молодіжний фестиваль «Проф FEST OK». Захід відвідали понад 130 випускників закладів загальної середньої освіти Київської області в тому числі учні 9 класу нашого навчального закладу. Разом із фахівцями, випускниками та здобувачами освіти училища учасники дізналися про особливості професій.

ЗАПИС ДО ДИТЯЧОГО САДОЧКА

ЗБИРАЄМОСЯ ДО ДИТЯЧОГО САДОЧКА

1.Батькам необхідно обрати заклад дошкільної освіти (далі- заклад);

2.Відвідати заклад і дізнатися у директора про наявність вільних місць і умови зарахування дітей.

Памятка.Кір!

«Небезпечно !!! Кір».

Нагадуємо, що кір – це висококонтагіозне (надзвичайно заразне) гостре вірусне інфекційне захворювання, яке здатне уражати всі вікові групи населення, що не захищені вакцинацією. Здебільшого хворіють діти, проте реєструється багато випадків захворювання серед дорослих. У дорослих кір зазвичай має набагато тяжчий перебіг. На відміну від вірусу грипу віруси кору не мають тваринного резервуару.