Розважальна програма

14 лютого в актовому залі школи відбулася розважальна програма до Дня Святого Валентина. У розважальних конкурсах взяли участь учні 7-11 класів. Це свято принесло масу задоволення для дітей та дорослих.

Учасник МАН України

На Київщині закінчилися масштабні наукові перегони для обдарованої учнівської молоді – II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Цього року конкурс об`єднав 471 юного дослідника у 64 секціях наукових відділень МАН.  Учень 7 класу нашого навчального закладу Жук Михайло вперше брав участь у конкурсі-захисті.

Вітаємо Дубчак Анастасію!

18 лютого 2019 року в приміщенні актової зали РАПО відбувся районний відбірковий етап обласного дитячо-юнацького конкурсу виконавців сучасної пісні "Калиновий дзвін - 2019".  У конкурсі взяли участь 12 закладів загальної середньої освіти.

Дубчак Анастасія, учениця 6 класу Великомотовилівського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ступенів – дитячий садок" представила  пісню «Над Україною»  і  здобула перемогу  у  номінації «Соло» – ІІ вікова категоріяПереможці районного етапу будуть захищати честь Фастівського району 17 березня у м. Біла Церква

.

День Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. У цей день в нашій школі відбулася зустріч з учасником тих подій  Петрициним Б.Й. Фото з події.

Як себе вести при ожеледиці

З метою запобігання виникненню надзвичайних подій внаслідок дитячих пустощів та формування у дітей відповідального ставлення до безпеки життєдіяльності, Фастівський  РС ГУ ДСНС України у Київській області інформує.

Вечір зустрічі випускників 2019

02  лютого у нашій школі відбулася традиційна зустріч випускників минулих років. Колишні учні школи поспілкувалися з вчителями, зустрілися з друзями та побачили святкову програму, яку підготували для них школярі. Фото з події.  Відеоархів "Зустріч випускників 2016р"

Небезпечно !!! Кір

Нагадуємо, що кір – це висококонтагіозне (надзвичайно заразне) гостре вірусне інфекційне захворювання, яке здатне уражати всі вікові групи населення, що не захищені вакцинацією. Здебільшого хворіють діти, проте реєструється багато випадків захворювання серед дорослих. У дорослих кір зазвичай має набагато тяжчий перебіг. На відміну від вірусу грипу віруси кору не мають тваринного резервуару.

Вітаємо переможця!

26 січня відбулися районні змагання з настільного тенісу. Учениця 11 класу Шмига Вікторія зайняла ІІ місце. Вітаємо Вікторію з перемогою.

Вітаємо!

Щиро вітаємо Мартиненко Ілону, ученицю 10 класу Великомотовилівського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ступенів - дитячий садок", яка виборола ІІІ місце на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури. Висловлюємо подяку учителю української мови та літератури Ольшаній Лідії Володимирівні за підготовку переможця. Бажаємо здоров’я, успіхів, нових перемог!

Районний семінар вчителів англійської мови

25 січня 2019 року на базі нашого навчального закладу відбувся районний семінар вчителів англійської мови з теми: "Інтегрований урок - шлях до цілісного сприйняття учнями навколишнього світу". Вчитель Жуков М.О. провів  інтегрований урок у 7 класі.

ДСНС НАГАДУЄ ПРО ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ У ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

Протягом останнього тижня в Україні на водних об’єктах загинуло 8 осіб. Із метою запобігання та зменшення ризику виникнення надзвичайних ситуацій, які можуть викликати людські жертви, суттєве погіршення стану здоров’я, слід звернути увагу на наступне:

Календарний план та дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року

Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання визначається згідно з затвердженим Міністерством освіти календарним планом проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2019 році. У 2019 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 21 травня з математики, також у травні випускники шкіл складуть тести з української мови та літератури, іспанської, німецької, французької, англійської мов та фізики. ЗНО з інших предметів відбудеться з 4 червня по 13 червня 2019 року. http://osvita.ua/test/advice/12290/

Новорічне свято 2019

У переддень Нового року, 27 грудня 2018 року, для учнів 1-11 класів  в актовій залі нашої школи пройшло Новорічне свято. Саме з цього часу  ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися,  учням нашої школи потрібно було підготувати казкову атмосферу - прикрасити новорічну  ялинку, актову залу  сніжинками, гірляндами та іграшками.  Новорічне свято принесло багато посмішок, тепла і радості. Допоміг створити святкову атмосферу учням початкових класів та вихованцям дитячого садка керівник підприємства "Конкорд-Агро" Гайсинський Е.Й., який порадував дітей  солодкими  новорічними  подарунками.Фото з події

План заходів на зимові канікули

План оздоровчо-масових і новорічно-різдвяних заходів щодо організації змістовного дозвілля дітей та учнівської молоді  Великомотовилівського НВК у період зимових канікул 2018/2019 навчального року