До міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту

Сьогодні у Великомотовилівському ліцеї було проведено єдину виховну годину з нагоди Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту "Голокост. Нацистські табори смерті."
Метелик – це символ радості, без якої не живуть. Учні 7-го класу написали на своїх метеликах побажання майбутнім поколінням і всім людям, які мають пам’ятати ці уроки історії.Символом Голокосту є метелик. Чому саме він? У 1943 році маленький хлопчик із варшавського гетто написав у своєму листі: “…найжахливіше, що в гетто метелики не живуть”.

Вітаємо переможців конкурсу "Космічні фантазії"

Вітаємо переможців І етапу Фастівської міської територіальної громади Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»: Мазур Юлія - номінація образотворче мистецтво «Сумна Галактика» старша вікова категорія, керівник Перепелиця І.С. - ІІ місце; Дубчак Владислав - номінація декоративно-прикладне мистецтво, аплікація «Моя мрія», молодша вікова категорія, керівник Паламар Г.В. - ІІІ місце. Дякуємо за технічну підтримку вчителю інформатики Горобей Ю.В.

До дня Соборності 2023

До Дня Соборності України учні 1,3,4 класів Великомотовилівського ліцею взяли участь у фотоквесті "День Соборності відзначаємо! Україна переможе - точно знаємо!" Маленькі українці успішно виконали сім завдань фотоквесту та надіслали свої відповіді. Перемога за нами! Все буде Україна!

Оголошення 20.01.23

Оголошення!

Великомотовилівський ліцей запрошує батьків майбутніх першокласників на батьківські збори, які відбудуться 20 січня 2023 року о 12 годині.

Заняття з патріотичного виховання

У старшій групі  дошкільного закладу  було проведене  заняття з патріотичного       виховання " Україна- моя Батьківщина" . Діти закріпили знання про державні символи України, народні символи та обереги. Малята отримали багато цікавого та пізнавального.

Подяка спонсорам

Адміністрація Великомотовилівського ліцею, діти та батьки  висловлюють щиру подяку керівникам підприємств „Конкорд-Агро”   Гайсинському Е.Й. та ТОВ «Свитанок» Даниленку В.М. за новорічні подарунки.

Вітаємо призерів 2022 року!

Великомотовилівський ліцей підводить підсумки роботи за 2022 рік!

Щирі вітання учням та педагогам ліцею, які вибороли призові місця у Всеукраїнських учнівських олімпіадах та конкурсах різних рівнів !

Андріївські вечорниці 2022

Співали,жартували, ще й калиту кусали!
Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначається 13 грудня. Андріївські вечорниці – одна з найцікавіших українських традицій, що крізь віки дійшла до нашого часу. Андріївські вечорниці супроводжувалися веселими співами, довгими дівочими посиденьками, знайомствами і заграваннями молоді. Для Великомотовилівського ліцею - це свято вже стало традиційним. Щороку учні відтворюють обряди проведення українських вечорниць, сповнені веселощів та жартів, ворожіння. Гості свята побачили справжнє українське дійство. Хлопці та дівчата жартували, співали, ворожили. Також на вечорниці завітав гурт "Дозвілля". Кульмінацією свята стала гра «Калита», учасниками якої були майже всі присутні глядачі, адже атмосфера дійства спонукала до розваг.

300 років з дня народження Г.С. Сковороди

3 грудня виповнюється 300 років від дня народження українського філософа, просвітителя, гуманіста, поета, який увійшов до списку 100 найвідоміших філософів світу, поряд з Сократом, Епікуром, Конфуцієм та іншими.
За посиланням та з добірки книжок можна дізнатися більше про життя і творчість Славетного Українця Григорія Савовича Сковороди https://youtu.be/nm2BT5Fmg0c

День толерантності 16.11.22

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками освітнього процесу для учнів 6-7х класів проведено розвиваючо-інформативні тренінги. Проведені заходи дали можливість школярам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.

Вітаємо Жука Михайла!

Вітаємо учня 11 класу Жука Михайла з І місцем у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Радіодиктант 2022

До написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, приуроченого до Дня української писемності та мови, долучилися учні 5, 8, 9, 11 класів Великомотовилівського НВК. Радіодиктант 2022 - це акція єднання мільйонів украінців, які через війну вимушені покинути свій дім, громадян інших держав, які згуртувалися задля нашоі перемоги і наших воїнів.

Відновлення змішаного навчання.

У четвер 02 листопада відновлюється змішане навчання. Очно навчаються діти 1,5,6,7,8 класів, дистанційно учні 2,3,4,9,11 класів.

Працює дитячий садок, тому прохання до батьків вихованців вчасно повідомляти вихователям чи буде дитина присутня.

Вітаємо з нагородою

07.10.2022 відбулася сесія ради учнівського самоврядування Фастівської МТГ. Ученицю Великомотовилівського НВК Рак Вікторію було нагородженно грамотою за активну громадську позицію,творчу діяльність та особистий внесок у розвиток учнівського самоврядування громади.

"Джура" через покоління

Сьогодні учні 3-4 класів вперше взяли участь у військово-патріотичній грі  "Джура" через покоління". Після наполегливих тренувань рій "Хоробрі серця" виборов ІІІ загальнокомандне місце ,а також І місце у конкурсі пластун, І місце - таборування та ІІ місце - спортивна смуга перешкод.Свою перемогу діти присвятили захисникам та захисницям України.