До Дня Європи

on .

Напередодні Дня Європи в школі  були проведені різноманітні заходи.

Цікаво й пізнавально пройшла інтелектуальна вікторина  «Європейський калейдоскоп. Подорожуємо країнами Європи» ( 10 клас), під час якої учні продемонстрували високий рівень ерудиції, поглибили знання з географії.

   

15 травня - День Європи.

on .

15 травня - День Європи. До цього свята учні 11 класу Великомотовилівського НВК провели усний журнал 'В Європу - з Україною в серці'. На початку свята учні пригадали історію утворення Європейського Союзу, назвали всі 28 країн, які є учасниками ЄС. Також діти згадали, в яких роках ці країни приєдналися до ЄС, ознайомилися з їх державними символами. Одинадцятикласники відмітили, що ЄС і Україна прагнуть розвитку тісного та взаємовигідного партнерства. Учні також висловили свої думки щодо майбутньої співпраці в дружній європейській сім'ї. Свято пройшло в щирій, невимушеній атмосфері.

День па́м'яті та прими́рення

on .

День па́м'яті та прими́рення(па́м'яті жертв Другої світової війни, та примирення між країнами-учасниками Другої світової війни) — пам'ятний день в Україні, який святкують 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом). Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму»

Напередодні Дня Перемоги

on .

Щороку, в травні, ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945рр. Не зникне з памяті людської, не відійде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставитися до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших. Напередодні величного свята Перемоги, з метою вшанування подвигу українського народу у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті односельчан, які загинули на фронтах, учні 8, 10 класів Великомотовилівського НВК впорядкували територію біля пам’ятника, що розташований поруч з храмом Різдва Пресвятої Богородиці у с. Велика Мотовилівка.

 

Подарунок воїну АТО

on .

Учні Великомотовилівського НВК долучилися до акції "Подарунок воїну АТО", яку проводить до Великодня Молодіжний центр м.Фастів. В рамках акції діти виготовили неїстівні Великодні кошики. Свої роботи воїнам АТО передали учні 5 класу: Смаглюк Софія, Руденко Даша та Поліна, Семенець Антон, Аврашко Сніжана, Калініченко Анжела та учень 9 класу Жук Михайло. Відео

Акція до 35 роковин Чорнобильської трагедії

on .

До 35-х роковин катастрофи на Чорнобильській АЕС Український інститут національної пам'яті ініціював загальноукраїнську акцію, щоб привернути увагу широкого загалу до пам’ятної дати та вшанувати пам’ять жертв катастрофи та ліквідаторів. Посилання на ролик.

День книги

on .

Сьогодні, коли без Інтернету та цифрових технологій важко уявити собі життя та роботу, здається, що книга відступає на другий план. Але це зовсім не так. Книга була і залишається незамінним супутником людини, її мовчазним радником, всезнаючим помічником, невичерпним джерелом мудрості.      У нашій шкільній бібліотеці   проходить акція «Книжки у пошуку читача», приурочена до Всесвітнього дня  книги та авторського права. Її мета — привернути увагу до книги й читання, залучити до бібліотеки нових користувачів. Презентація 

22 квітня – Всесвітній день Землі

on .

Свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

Вперше День Землі був відзначений у 1970 році, і з того часу його проводять щороку 22 квітня. Це свято чистої Води, Землі й Повітря, яке має на меті об’єднати людей планети для захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу до екологічних проблем нашої планети.

       Учні нашої школи взяли участь в онлайн-вікторині  EKO-TIME«Рlanetforever», організатор - Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Україна прагне стати повноцінним учасником передових світових процесів і реформування економіки з урахуванням екологічних аспектів. Дбайливе ставлення до природи, навколишнього природного середовища – важливий крок на цьому шляху.   

91 річниця з дня народження Ліни Костенко

on .

Сьогодні своє 91-річчя святкує видатна українська письменниця, поетеса-шістдесятниця Ліна Костенко. Ми відчиняємо  двері в дивовижно яскравий світ художнього слова видатного українського митця. На нинішньому поетичному олімпі України серед інших майстрів слова вже кілька десятиліть живе вона як “нерозгадане чудо”, “голос народу”. Вслухайтесь у Слово Поета, серцем доторкніться його чар, вдумайтесь у глибокий зміст – і вам відкриється багато таємниць, життєвих і поетичних. Отже, запрошуємо вас у поетичний світ Ліни Костенко. А допоможе здійснити подорож віртуальна виставка  Життєвий і творчий шлях Ліни Василівни Костенко”.

Вона - душа, совість, розум України.

Читайте твори Ліни Костенко!

Т.Г. Шевченку-207 років

on .

   В шкільній бібліотеці оформлені тематичні полички та книжково-ілюстративні виставки,  які  висвітлюють життєвий та творчий шлях письменника, Шевченкіану в поезії, живописі, музиці. Актуальність Шевченкового слова, йогоідей гуманізму і патріотизму, вболівання за долю України – це те, що об’єднує всіх українців навколо безсмертного «Кобзаря»