Профорієнтаційний захід

09 жовтня 2018 року Фастівським міськрайонним центром зайнятості організовано та проведено виїзну акцію для учнів Великомотовилівського НВК з метою сприяння розвитку вмінь та навичок, необхідних для забезпечення належного рівня формування професійних планів на майбутнє, ознайомлення учнів з послугами, що надаються державною службою  зайнятості, з переліком професій та їх актуальністю на ринку праці, виховання позитивного ставлення до робітничих професій.

Фахівець відділу надання соціальних послуг Наталія Весела інформувала про послуги, що надає служба зайнятості випускникам шкіл та молоді, про можливість одержання допомоги у виборі професії через профдіагностичне обстеження, школярів ознайомлено з порталом державної служби зайнятості, а саме з профорієнтаційними розділами. Спілкування з учнями проходило в інтерактивній формі. Обговорювали формулу оптимального вибору професії «Хочу-Можу-Треба», висвітлювались наступні інформаційні блоки: світ професій та спеціальностей, актуальні професії; вимоги, які висуває професія до особистості; актуальні вакансії на місцевому та регіональному ринку праці.