Про організацію роботи при змішаній формі навчання

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА   КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Великомотовилівський навчально-виховний комплекс "заклад загальної середньої освіти

І-ІІІ ступенів-дитячий садок" Фастівської міської ради Київської області.

05 вересня 2022р                                                                                                               №   27-од

Про організацію роботи Великомотовилівського

НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів-дитячий садок”

при змішаній формі навчання

Відповідно до Законів України «Про правовий режим воєнного стану», «Про місцеві державні адміністрації», «Про повну загальну середню освіту», Кодексу цивільного захисту України, постанов Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 р. № 138 «Деякі питання використання захисних споруд цивільного захисту» та від 24 червня 2022 р. № 711 «Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні», Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 26.12.2017 № 1669, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 23.01.2018 за № 100/31552, з метою створення безпечних умов для навчання та праці учасників освітнього процесу в 2022/2023 навчальному році

НАКАЗУЮ:

1. Перепелиці І.С. - заступнику директора:

1.1.   Організувати навчальний процес за змішаною формою навчання з 1 вересня 2022 року.

2.      Змішане навчання– це поєднання онлайн та офлайн навчання у один ланцюжок, що творить «навчальний досвід» учня та самодостатній логічний курс чи предмет. При змішаному навчанні теорія, яку учень опрацьовує онлайн (чи то у формі самостійного прочитання матеріалів, чи при перегляді демонстраційних відео, чи при перегляді відеозапису лекції вчителя, чи у формі гри), знаходять своє застосування оф- лайн (тобто у приміщенні школи під час занять). Всі активності та заняття, що відбуваються в закладі мають поєднуватись та на практиці закріпляти знання, здобуті учнем при самостійній роботі онлайн.

3.      Навчання здійснюється за такою схемою:

Денне навчання (ДН) → очна сесія → самостійне вивчення на основі інформаційно-телекомунікаційних технологій (ІТКТ)

- ДН (формування базових знань під час вивчення теоретичного матеріалу);

- очна сесія (детальний розгляд теми, обговорення та дискусія з даної теми)

- самостійне вивчення (виконання завдань на базі вивченого навчального матеріалу, спілкування засобами ІТКТ

4.     Освітній процес відбувається таким чином: 1 клас навчається у закладі (офлайн) постійно, 2-4 класи та 9,11 класи навчаються перший тиждень у режимі офлайн , наступний тиждень- дистанційно (онлайн). 5-8 класи перший тиждень дистанційно (онлайн), наступний тиждень офлайн

5.        Навчальні заняття розпочинаються відповідно до затвердженого графіка дзвінків уроків о 8:30, (як онлайн так і офлайн) та розкладу уроків для кожного класу.

6.        Для організації онлайн (відео) уроку вчителі використовують програми Zoom, Skype, Googlemeet, онлайн-платформу Google Classroom, систему електронних журналів та щоденників «NZ UA».

7.        Харчування учнів відбувається відповідно до графіку.

8. Завгоспу школи Квасневській В.М.:

8.1. При організації харчування забезпечити умови для дотримання працівниками правил особистої гігієни ( рукомийники, мило рідке, паперові рушники, антисептичні засоби для обробки рук тощо).

8.2. З працівниками харчоблоку провести навчання щодо одягання, використання, зняття засобів індивідуального захисту, їх утилізації, забезпечити контроль за виконання цих вимог.

9.       Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор                                     Сергій Войналович