Останній дзвоник 2021

У Великомотовилівському НВК цьогоріч уперше провели свято останнього дзвоника у незвичному форматі.  До свята готувалися заздалегідь.
 Для учнів  початкових класів організували квест.  Діти 5-10 класів взяли участь у спортивних змаганнях.  Випускники  школи стали активними учасниками гри-квесту «У пошуках шкільного дзвоника».  Після закінчення квестів та змагань  наймолодші учні школи привітали випускників та вручили їм дзвіночки. Учні 11 класу звернулися із словами вдячності до своїх учителів, молодших учнів та працівників школи.  Діти 6-7 класів підготували для шкільної родини веселі запальні пісні.  Для дітей останній дзвоник  став днем яскравих емоцій. До проведення свята були залучені  адміністрація закладу, класні керівники, вчителі-предметники, завгосп, секретар, кухарі, батьки. Діти рухалися, розважалися, спілкувалися, смакували смачною кашею, були у захваті  від нового формату проведення свята. За активну участь у квесті  директор закладу Войналович С.А. нагородив учнів 1-4 класів. За перемогу у змаганнях грамоту отримали учні 9 класу. За отримані знання та активну життєву позицію було нагороджено випускників школи. Оплесками шкільна родина привітала педагога-організатора НВК Реут С.С., яка організувала та провела для них це незабутнє свято.