Ігри в бібліотеці?

Ігри в бібліотеці? Ігри в бібліотеці!

 «Ігри - це магніт, який притягує різних користувачів бібліотеки, і поза своєю розважальною цінністю, виявився потужним інструментом для поширення грамотності та навчання…»

 Лоріен Рой,

Президент Американської бібліотечної асоціації (АБА),

 2007-2008 рр.

До бібліотеки прийшов новий читач, з новим світосприйняттям, сучасними потребами, літературними уподобаннями. Відносно до зростання інтелектуального рівня дітей, ускладнення їх запитів, зміни шкільних програм переорієнтовується і діяльність нашої бібліотеки. Це примушує шкільного бібліотекаря шукати нові підходи до вже традиційних послуг, впроваджувати нові підходи нові, розширювати сферу впливу. Серед нових форм основне місце займає ігрова діяльність.

Активні ігри в бібліотеці стимулюють пізнавальну діяльність читачів-дітей, а наявність ігрової ситуації робить привабливішим процес читання, пізнання, навчання. Беззаперечним є той факт, що дитина в грі швидше виявляє свої знання, здібності, вчиться спілкуватися. Адже гра виступає як засіб організації емоційного читацького спілкування, метою якого є не стільки сама розвага, скільки захоплення загальним інтересом, що народжується в процесі гри.

Серед найпопулярніших ігрових форм в нашій бібліотеці - літературні подорожі, турніри, літературні калейдоскопи, конкурси, рольові ігри, конкурсно-розважальні програми, складання пазлів  тощо.

       Щодня після уроків у бібліотеці збираються школярі.  Вони можуть виконувати свої домашні завдання, гратись у різноманітні ігри та читати чимало цікавих книжок.

Приходьте, розвивайтеся, грайте та спілкуйтеся у бібліотеці!