Посвята в читачі

 

Бібліотека. Тиша. Століття.Історія і тисячі імен.

Тут зібрані думки, ідеї світу,

Разом із мудрістю віків.

І завжди двері тут відкриті,

Іде сюди завжди читач,

До знань він йде, читати,

Подихать книгами бібліотек.

        

      Людина, яка любить і вміє читати, має багато розумних, добрих , вірних друзів. Друзі ці – книги! З ними вона зустрічається ще в дитинстві і не розлучається до старості. З метою виховання любові до книжки та розвитку інтересу до читання, в шкільній бібліотеці відбулась посвята першокласників у читачі.

              18 січня в супроводі класовода Паламар Галини Василівни учні першого класу дружно завітали до шкільної книгозбірні. Допитливі, цікаві, непосидючі хлопчики та дівчатка дізналися про правила користування шкільною бібліотекою,  про важливість читання, дотримання правил бережливого ставлення до книги. Також для маленьких відвідувачів  було проведено екскурс-подорож по бібліотеці.

             Читачами в цей день стали 1 першокласників. Їм була вручена «Пам’ятка читача». Для них відкрилися двері у чудовий світ «Книжкового королівства». А на завершення бібліотекар побажала  школярам бути активними читачами. І наголосила, якщо вони будуть багато читати, то книги стануть їхніми друзями не тільки під час навчання, а й на все життя.

               Першокласники самостійно вибрали першу в своєму житті книгу в шкільній  бібліотеці і пообіцяли, що будуть активними читачами.