Психологічна допомога дітям

Добрий день!
Звертаємось до вас із проханням допомогти поширити інформацію для українських діток – відео ролики, покликані допомогти тимчасово переміщеним дітям адаптуватися до нової обстановки та оточення.

Триває четвертий місяць жахливої війни в Україні. Через це наші українські діточки опинилися у незнайомих місцях. Вони розгублені, їм страшно, адже вони далеко від рідного дому, своїх друзів та улюблених іграшок.
Саме для них ми, українсько-ізраїльська IT компанія Filancy,  створили вже другий навчальний відеоролик. Вірний помічник Наплічник навчить дітей, як подолати страх перед новим оточенням; що робити, якщо сумуєш за домівкою; і як швидко адаптуватися до реалій їхнього нового життя.
Автором тексту анімації виступила Інна Большакова - дитячий психолог, автор підручників та навчальних програм для дітей та дорослих, методиста Новопечерської школи, експерта з освіти та виховання в громадській спілці "Освіторія".

Посилання на YouTube
Посилання на Facebook

Також ви можете ознайомитись із першим мультфільмом з нашої серії.
У проекті взагалі відсутній якийсь фінансовий підтекст і призначений лише для того, щоб допомогти дітям.