День Європи

5 травня 2022 року відбулося засідання дискусійного клубу «Роль Європи у вирішені проблеми російської агресії проти України», в якому взяли участь учні 10 класу.

Учні відмітили роль країн Європейського Союзу та США, які надають фінансову та військову допомогу українському народові у війні з росією, висловили підтримку прагненню України до інтеграції в ЄС.

Російсько-Української війна триває вже понад сімдесят днів. Втрати ворога численні — понад 20 тисяч військових. Цьому ми, звичайно, завдячуємо ЗСУ та Європейським партнерам.
     У перші тижні війни багато українських дипломатів та політиків зверталися до Європи за допомогою, спираючись на Будапештський меморандум. Країни підписанти, серед яких і Росія, зобов'язалися поважати кордони та територіальну цілісність України, в обмін на знищення Україною третього ядерного арсеналу. Проте Європа, не то щоб відмовилася, вона не хотіла виступати у цю "Суперечку".
     Всі ми знаємо, що історія циклічна. 1 вересня 1939 року Гітлер почав війну проти Польщі. За договорами, країни Антанти, Франція і Англія, мали захистити Польщу і оголосили війну Німеччині. Однак, жодних бойових дій вони не вели на території країни-агресора. Це все закінчилося розгромом Франції та численними бомбардуваннями Англії.
 Сучасна Європа добре пам'ятає цей урок, але й далі "Пацифістичний Захід" не проводить жодних боїв. Звичайно, це наша війна, а вони активно постачають нам зброю і гуманітарну допомогу. Я вважаю, Європейський Союз робить все можливе, але у ньому немає єдності, тої самої єдності, якої не вистачило у Ліги Націй для попередження Другої Світової Війни. (Моє ставлення до допомоги ЄС у Російсько-Української війни)