Відзначення 101 річниці Акта Злуки

22 січня 2020 року в Україні  відзначали 101 річницю проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки — однієї з ключових подій Української революції 1917–1921 років.

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.З нагоди свята у приміщенні будинку культури с.Велика Мотовилівка була проведена година державності: «Соборність України: від ідеї до сьогодення» з краєзнавцем Андрієм Морозом. Учасниками заходу стали учні старших класів. Діти прослухали історію виникнення свята – Дня Соборності України, дізналися про всеукраїнську акцію «живий ланцюг» між Києвом, Львовом та Івано-Франківськом, яка відбулася 20 січня 1990 року, як символ духовної  єдності людей східних і західних земель України, а також ознайомились з історичними фактами про Фастівщину.  Для шанувальників історії України в бібліотеці була оформлена патріотична книжкова   виставка «22 січня - День Соборності  України». Учні 5 класу взяли участь у квесті «Україна – єдина країна», молодші школярі долучилися до цього заходу, розмалювавши малюнки на підготовленому стенді.