Подорож в задзеркалля

Учні 2 класу відвідали Національний цирк України, побачили новорічний проект – “Мандри задзеркаллям або як врятувати Новий рік”Новорічна історія подарувала дітям різноманітність циркових жанрів, а також повідала історію про злого розбишаку Чортеня Вередуна, який заважав Морозенку потрапити на свято. На школярів чекали Чарівник та королева Зима, різдвяні ельфи, коні та голуби і багато цікавих пригод. Фіналом цієї захоплюючої історії став святковий цирковий бал, де Морозенко та усі герої циркової історії урочисто засвітили циркову, новорічну ялинку, як добрий знак на щасливе майбутнє у новому 2020 році. Атмосфера дружби, тепла і веселощів робить цирк найкращим місцем для відпочинку. Зустрічайте Новий рік незабутньо!