Мовний табір 2019р

На базі Великомотовилівського НВК з 27 травня по 07 червня працював літній мовний табір «Fancycamp». Учні щодня покращували свої знання з англійської мови, дізнавалися про звичаї та традиції англомовних країн.

За час роботи табору, діти виконали проектні роботи «Traditions», «Ican», «MyBritishcup», «Myflag»; відвідали Чайну церемонію «EnglishTeaParty»; брали участь у турнірах з шашок, бадмінтону та футболу; поринули в атмосферу Діснеєвської казки «Аладдін» під час екскурсії до кінотеатру.

Для учнів проводилися художні конкурси – виставка малюнків «Символи Великої Британії» та конкурс малюнків на асфальті до Дня захисту дітей.

Також діти відвідали пікнік та брали участь у квесті «Treasure hunt».

Вчителям у роботі допомагав волонтер із США SERGIOJCIRINA. Учні щодня чули носія мови і порівнювали традиції Великої Британії та США.

Цього року учні 7, 8 та 9 класів, Рожошенко Олександра, Циганкова Галина, Доля Богдан та Рожошенко Марта, стали тьюторами та допомагали вчителям проводити заняття, різноманітні ігри та змагання.Презентація.