Хліб-усьому голова

З метою виховання економного і бережного ставлення до хліба, пропаганди хліборобської та хлібопекарської професій учні 2 та 4 класу відвідали хлібокомбінат «Кулиничі».

Екскурсія була цікава та пізнавальна. Діти почули захоплюючу розповідь про випікання хліба, на власні очі побачили процес випікання батонів, замислились над тим ,який шлях проходить буханець хліба перш, ніж потрапити на стіл у такому вигляді. Він містить у собі працю багатьох людей, енергію сонця, що віддає своє тепло, силу землі, що живить зерно. А коли власними руками зробили хлібобулочні вироби, зрозуміли: нема нічого кращого, ніж щойно спечений хліб.Він пахне теплом-такий м’який і духмяний, пахне віковою пам’яттю нашого народу. Він є і буде головним у їхньому житті. Тому треба відноситись до нього з повагою, вміти економити і берегти, не викидати черствий хліб у смітник, ніколи не шкодувати шматка хліба бідній людині. Бо хліб-це життя, це багатство країни. Адже недарма кажуть «Хліб -усьому голова» Фото з події.