Про зарахування дітей до 1 класу

Великомотовилівський  НВК «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

НАКАЗ

05 червня  2018 року                                                                           31

Про зарахування дітей до першого класу

На виконання ст. 3, 12, 13 Закону України «Про освіту», ст. 6, 14, 18 Закону України «Про загальну середню освіту», з метою запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти та організованого прийому дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти Фастівського району, наказу відділу освіти Фастівської райдержадміністрації   № 50   від 12 березня 2018 р «Про прийом дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти Фастівського району»,  наказу по Великомотовилівському НВК «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дитячий садок»  від 12 березня 2018 року№ 11 «Про прийом дітей до першого  класу»

НАКАЗУЮ:

1. На основі поданих заяв зарахувати до першого класу 20 учнів (список додається.
  2. Класним керівником 1 класу призначити вчителя Войналович В.В.
  3. Провести роз’яснювальну роботу серед батьківської та педагогічної громадськості щодо особливостей прийому дітей до першого класу у 2018 році.                                                                                                                                                                                                          До 01.09.2018 р.
  1. Даний наказ оприлюднити на сайті та інформаційному стенді закладу загальної середньої освіти                                                                До 05.2018 р.
  2. Забезпечити організацію роботи на базі закладу загальної середньої освіти групи дітей старшого дошкільного віку, що не охоплені дошкільною підготовкою.                                                                                         З 01.09.2018 р.
  3. Інформувати відділ освіти про кількість дітей, батьки яких подали документи для вступу до першого класу, щомісячно до 10-го числа.

З 01.06.2018 р. до 01.09.2018 р.

7.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор НВК              С.А. Войналович

Список дітей , які зараховані до1 класу