Вітаємо лауреата конкурсу "Юні екскурсоводи"

Вітаємо призера ІІ (обласного) етапу конкурсу «Юні екскурсоводи», очний тур якого відбувся 15 травня 2018 року у приміщенні Обухівського районного краєзнавчого музею імені Ю.К. Домотенка, напрям «Мої земляки – гордість і слава України» Красновид Василину, ученицю 8 класу, яка розробила тематичну екскурсію «Історія малого села – частина великої історії України» та нарис-опис «Овсій Гончар – мотовилівський отаман». Висловлюємо подяку учителю географії Сердюк Ларисі Вікторівні за високий рівень підготовки лауреата обласного конкурсу. На завершення заходу для дітей та педагогів співробітниками Обухівського районного краєзнавчого музею проведено цікаву, пізнавальну та захопливу екскурсію. Фото з події.