Декада природничих наук

З 16 по 27 квітня 2018 року в нашій школі цікаво і змістовно проходила декада природничих наук. За цей період було проведено конкурс знавців географії «Ерудит», конкурс-змагання «Упізнай мене», де учні упізнавали за контурами моря, острови, півострови та називали їх.

Для учнів 8-11 класів цікаво пройшла інтелектуальна  гра з географії  «Хто зверху?»Переможцями гри стали дівчата.Але незалежно від того, хто переміг - сьогодні перемогла наука. Ми побачили, що знання нам потрібні завжди і всюди – чи то ми хлопці, чи дівчата. Знання потрібні кожній людині, незважаючи на її стать, адже гендерна рівність – запорука розвинутого суспільства. Рівноправна участь жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності суспільства та держави є важливою умовою й гарантією утвердження демократії в Україні та запорукою її європейської інтеграції.

Учні 6-9 класів здійснили заочну подорож по материках та океанах, де дізналися про рослину «сміху» та рибу верхолаз у Євразії, про секвою з Північної Америки, про отруйні змії Південної Америки, про сумчастих тварин та трав’яні дерева з Австралії, про пінгвінів з Антарктиди, про дивовижний баобаб та чагарник сінсепалум дульціфікум, ягоди якого змінюють смак з Африки.

Допитливі дістали відповіді на питання, які їх найбільше цікавлять під час зустрічі за круглим столом «Запитуйте – відповідаємо».

А найменші дослідники-п’ятикласники взяли участь в проекті на вирощування найвищої бобової рослини.

Старшокласники брали участь у проведенні конкурсу про багатолику Європу – «Знайома і незнайома Європа». І підтвердили, що ми європейці, адже багато знаємо про цю частину світу.

На завершення декади було підведено підсумки роботи, визначені переможці.

Знавцями географії у 2017-2018 навчальному році визнано Рожошенко Марту (8 клас), Настенко Ірину (8 клас), Жука Дениса (11 клас), Власенко Дмитра (10 клас), Шмигу Вікторію (10 клас) та Пасічника Ігоря (10 клас), Шеманську Оксану (7 клас), Семенець Юлію (6 клас).

Активних учасників відзначено дипломами та призами. Фото з події.