Про прийом дітей до 1 класу

Великомотовилівський  НВК «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

від 12 березня 2018 року                                                                  №   9

Про прийом дітей до першого  класу

На виконання ст. 3, 12, 13 Закону України «Про освіту», ст. 6, 14, 18 Закону України «Про загальну середню освіту», з метою запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти та організованого прийому дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти Фастівського району, наказу відділу освіти Фастівської райдержадміністрації   50   від 12 березня 2018 р «Про прийом дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти Фастівського району»

НАКАЗУЮ:

1. Забезпечити організований прийом дітей до першого класу закладу загальної середньої освіти.                          Директор НВК до 01.09.2018р
  2. Забезпечити вчасне комплектування педагогічними працівниками першого  класу.                                                Директор НВК до 01.09.2018р
  3. Провести роз’яснювальну роботу серед батьківської та педагогічної громадськості щодо особливостей прийому дітей до першого класу у 2018 році.                                                                                                                                                                                       До 16.04.2018 р.
  4. Оприлюднити на сайті та інформаційному стенді закладу загальної середньої освіти інформацію про порядок прийому дітей до першого класу у 2018 році.                                                                                                                                                                               До 17.03.2018 р.
  5. Забезпечити організацію роботи на базі закладу загальної середньої освіти групи дітей старшого дошкільного віку, що не охоплені дошкільною підготовкою.                                                                                                                                                                  З 01.09.2018 р.
  6. Інформувати відділ освіти про кількість дітей, батьки яких подали документи для вступу до першого класу, щомісячно до 10-го числа.З 01.06.2018 р. до 01.09.2018р.
  7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор НВК              С.А. Войналович