Вітаємо призера Жука Дениса

Вітаємо призера ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології Жука Дениса, учня 11 класу Великомотовилівського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ступенів - дитячий садок". Висловлюємо подяку учителю екології Жук Ганні Петрівні за підготовку призера

Вітаємо призера ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України ( Секція: Хімія. Відділення хімії та біології) Жука Дениса, учня 11 класу Великомотовилівського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ступенів - дитячий садок".   Висловлюємо подяку учителю хімії Жук Ганні Петрівні за підготовку призера.

Вітаємо призера ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із зарубіжної літератури Жука Дениса, учня 11 класу Великомотовилівського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ступенів - дитячий садок".   Висловлюємо подяку учителю зарубіжної літератури Перепелиці Інні Станіславівні за підготовку призера.