• Наша Школа

  1 вересня 1985 року на шкільному подвір’ї продзвенів перший дзвоник, який покликав дітей на перший урок у прекрасну шкільну будівлю. 
  Завдання школи - підготувати дитину до самостійного життя, дати їй міцну базу знань з основних предметів, зорієнтувати у виборі майбутньої професії. Навчальний заклад відомий як заклад, що надає знання високого рівня. Це дає змогу нашим випускникам обирати конкурентно спроможні професії на ринку праці.

  Детальніше...

 •  2021-11-19

  Дитячий садок "Любисток"

  Дитячий садок – перша сходинка життя. 23.10.2012 відбулося відкриття дитсадка "Любисток". Він розміщений на І поверсі приміщення школи. Наш дитячий садочок "Любисток" – це неповторна й самобутня країна малечі. Найдорожчим скарбом тут є дитина. Вихователі впевнені в тому, що немає дітей поганих від природи, немає дитини, до якої неможливо знайти підхід.

  Детальніше...

 • Сучасний комп'ютерний клас

  На початку 2000-х років сільські діти тільки мріяли про комп’ютер. І 1 листопада 2004 року ця мрія стала реальністю. Це дозволило учням навчатися та поглиблювати свої знання, розвивати свої здібності та поринати у чудовий світ краси, науки та мистецтва. Наразі  багато предметів та дисциплін учні нашої школи вивчають за допомогою сучасних комп’ютерів.

  Детальніше...

 • Шкільний музей

  У 2007 році у школі був створений краєзнавчий музей, основоположником і меценатом якого був колишній вчитель школи Рабинович Р.О. В музеї зібрані матеріали з історії сіл Червона та  Велика Мотовилівка, історія освіти, речі давнього побуту, матеріали з історії Великої вітчизняної війни, а також матеріали про воїнів – афганців.

  Детальніше...

Перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога

2020-2021 н.р. 

Команда партії "За майбутнє" на чолі із заступником районної ради Куценком В.В. та особисто Віктор Мялик  і  ГО "Козацький лицарський клуб" надали спонсорську допомогу для 5 класу (закупили лінолеум для підлоги).

2019-2020 н.р.

1. За рахнок коштів районного бюджету було придбано посуд у шкільну їдальню

 

2. За рахунок коштів районного бюджету у сумі 10000 грн закуплено світлодіодні лампи і ведеться їх установка

 

 3.За кошти державного бюджету у сумі 105500 грн закуплено лінолеум та панелі OSB на ІІ та ІІІ поверх школи

   

 4. За кошти державного бюджету придбано: водонагрівач, терези, мясорубка, кухонний комбайн, ноутбук, принтер, телевізор, проектор, шкільна дошка

2018-2019 н.р.

1. Мотовилівська сільська рада надала кошти для закупівлі морозильної камери та обладнанння і матеріалів у шкільну їдальню. Придбано морозильну камеру, посуд, витратні матеріали та обладнання для їдальні.

2. Фермер с.В.Мотовилівка Віталій Пащенко надав 4500 грн на ремонт шкільного автобуса.

3. Мотовилівська сільська рада надала кошти на придбання оргтехніки та меблів. Придбано 2 ноутбуки, 2 БФП, відеопроектор та екран для НУШ та дитячого садка, а також мебельна стінка і стільці у методкабінет. 

4. Агрофірма "Конкорд -Агро" надала кошти на водонапірний насос  та матеріали для огорожі дитячого майданчика. Огорожа дитячого майданчика змонтована.

 

2017-2018н.р.

Мотовилівська сільська рада надала кошти на: 

 1. електроплита у їдальню;
 2. ремонт каналізації;
 3. ремонт електрообладнання в їдальні.

Перелік товарів, робіт, які були надані батьками учнів, вихованців:

Клас

У вигляді товарів та послуг

 

1

Проектор і екран у клас, лави у хол 6 шт., дезактин 2 банки

 
 

2

Дезактин , кутики  деревяні, миючі засоби

 
 

3

Сатенгіпс, грунт, світильники для холу у початкових класах . Фарба, щітки , розчинник  для ремонту спортзалу

 

4

5

Заправка картриджа

Матеріали для ремонту класу

 
 

6

Підвіконня пластикові у коридори 2 шт

 

7

Фарба для школи

 

8

Ремонт комп’ютера,  матеріали на мовний табір

 

9,10,11

Панелі OSB на  1 поверх, вивіз сміття  весна, осінь