Про вибір підручників для 5 та 10 класу

Великомотовилівський   навчально-виховний  комплекс "заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-дитячий садок"

Протокол №  4  від 27 квітня    2018 року

с. Велика Мотовилівка

Засідання педагогічної ради

Голова - Войналович С.А.

Секретар – Сингаєвська Т.О.

Присутні:  Перепелиця І. С., Войналович В. В.,  Груша М. В. ,Телитченко Н. Я.,  Перехрест Т. Д., Корольов А.О., Сингаєвська Т.О., Паламар Г. В., Жук Г. П.,  Зайцева С.В., , Пономаренко В. І., Сердюк.Л.В.,  Ольшана Л.В, Горобей Ю.В., Телитченко О. М.

Відсутні: Денисенко В. В., Янушевич О.М., Жуков М.О.

Порядок денний

1. Про вибір та замовлення підручників для учнів 5, 10  класу Великомотовилівського  НВК ЗЗСО І-ІІІ ступенів – дитячий садок»
  2. Про  погодження  завдань для ДПА в 4 та 9 класах

1.Слухали: бібліотекаря Сердюк Л.В. про вибір та замовлення підручників для учнів 5,10  класів.

1.Ухвалили:  обрати  підручники  для 5 класу в кількості 20 (двадцяти) примірників та по 1 (одному) для вчителів згідно з вибором вчителів- предметників  Корольова А.О.,  Горобей Ю.В.

«Вступ до історії» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти

авт.: Власов В. С. - 21 прим.

2. «Інформатика» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти

авт.: Морзе Н. В., Вембер В. П., Барна О. В., Кузьмінська О. Г. - 21 прим.

2.Ухвалили:  обрати  підручники  для 10 класу в кількості 18 (вісімнадцяти ) примірників та по 1 (одному) для вчителів згідно з вибором вчителів- предметників

1.«Українська мова (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освітиавт.: Заболотний О.В., Заболотний В.В. - 19 прим.

2. «Українська література (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньоїосвітиавт.: Авраменко О. М., Пахаренко В. І. - 19 прим.

3. «Зарубіжна література (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньоїосвітиавт.: Ісаєва О.О., Клименко Ж.В., Мельник А.О. - 19 прим.

4. «Історія України (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти

авт.: Власов В. С., Кульчицький С. В. - 19 прим.

5. «Всесвітня історія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньоїосвітиавт.: Ладиченко Т. В. - 19 прим.

6. «Громадянська освіта (інтегрований курс, рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладівзагальної середньої освітиавт.: Бакка Т. В., Марголіна Л. В., Мелещенко Т. В. - 19 прим.

7. «Англійська мова (10-й рік навчання, рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладівзагальної середньої освітиавт.: Карпюк О. Д. - 19 прим.

8. «Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія, рівень стандарту)» підручник для 10 класузакладів загальної середньої освітиавт.: Істер О. С. - 19 прим.

9. «Інформатика (рівень стандарту)» підручник для 10 (11) класу закладів загальної середньоїосвітиавт.: Бондаренко О. О., Ластовецький В. В., Пилипчук О. П., Шестопалов Є А. - 19 прим.

10. «Біологія і екологія (профільний рівень)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освітиавт.: Задорожний К. М., Утєвська О. М. - 19 прим.

11. «Географія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освітиавт.: Гільберг Т.Г., Савчук І. Г., Совенко В. В. - 19 прим.

12. «Фізика (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвомЛяшенка О.І.)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти

авт.: Сиротюк В. Д. - 19 прим.

13. «Хімія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти

авт.: Попель П. П., Крикля Л. С. - 19 прим.

14. «Захист Вітчизни (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освітиавт.: Гарасимів І. М., Пашко К. О., Фука М. М., Щирба Ю. П. - 19 прим.

15. «Технології (рівень стандарту)» підручник для 10 (11) класу закладів загальної середньої освітиавт.: Ходзицька І. Ю., Боринець Н. І., Гащак В. М., Горобець О. В., Даниліна Е. М., Крімер В. В.

Лапінський В. В., Малєєва І. В., Медвідь О. Ю., Павич Н. М., Палій Ю. В., Пархоменко О.М., ПасічнаТ.С., Приходько Ю.М., Рак Л. М. - 19 прим.

3.Слухали: Заступника директора Перепелицю І.С. з питанням  «Погодження завдань з математики, української мови в 4 класі та української мови, математики та правознавства у 9 класі»

3.Ухвалили:  погодити завдання    з  математики, української мови в 4 класі та української мови, математики та правознавства у 9 класі.

Голова педради                  Войналович С.А.

Секретар педради              Сингаєвська Т.О.